بررسی اتو مو بای بابیلیس پرو مدل ۳۸۸۸؛ صفحات پهن و سرامیکی

در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم اتو مو بای بابیلیس پرو مدل ۳۸۸۸ را به شما معرفی کنیم. دمای این اتو مو بین ۱۰۰ تا ۲۳۰ درجه قابلیت تغییر دارد و به کمک آن می‌توانید هم موهایتان را صاف و هم حالت‌دار کنید. کابل این اتو مو ۲ متر بوده و در محل اتصال به اتو قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد که کار کردن با آن را برایتان راحت‌تر می‌کند.

اتو مو بای بابیلیس پرو مدل 3888

به کمک این اتو مو شما می‌توانید علاوه بر داشتن موهای صاف و لخت، به موهایتان حالت بدهید و آن‌ها را فر هم بکنید. جنس صفحات اتو مو مدل ۳۸۸۸ از تیتانیوم با روکش سرامیک است. اندازه‌ی صفحات تقریبا متوسط و پهن هستند. یک دکمه برای خاموش و روشن کردن روی آن قرار دارد که با ۳ ثانیه فشردن این دکمه، اتو روشن می‌شود. یک دکمه هم برای کم یا زیاد کردن درجه‌ی حرارت اتو روی آن قرار دارد. گستره‌ی دمایی این اتو مو بین ۱۰۰ تا ۲۳۰ درجه است. اتو مو بای بابیلیس پرو یک صفحه نمایش led هم دارد که درجه‌ی حرارت را به شما نشان می‌دهد.

برای بررسی بهتر اتو مو بای بابیلیس پرو مدل ۳۸۸۸ و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما