بررسی کپسول هیرویت هلث اید؛ تقویت‌ و شفاف کنند‌ه‌ی موها

ریزش مو مسئله‌ای است که هر کدام از ما در مقطعی از زندگی‌مان ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنیم. علت این موضوع می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد اما هرچه که باشد باید به فکر تغذیه‌ی موها و قوی‌تر کردن آن‌ها باشید. برای همین ما در این ویدئو به سراغ یک کپسول رفتیم که برای تقویت موها ضروری است.

کپسول هیرویت هلث اید بسته 30 عددی
کپسول هیرویت هلث اید سه بسته 30 عددی
کپسول هیرویت هلث اید بسته 5 عددی

هر کدام از کپسول‌های این مکمل هرآنچه موهای شما به آن نیاز دارند را در دل خودش جای داده و با استفاده از آن‌ها می‌توانید مطمئن باشید که که تغذیه‌ی موهای شما به خوبی صورت می‌گیرد. برای نمونه کمپلکس ویتامین B یک جز ضروری در سلامت موهای ماست که بخش مهمی از ترکیبات این کپسول را تشکیل می‌دهد. علاوه بر کمپلکس ویتامین B می‌توان ترکیباتی از زینک یا همان روی، آهن، اسید آمینه‌های موثر، پابا و پودر هیدرولیز شده کلاژن را هم در این کپسول یافت که نقش مهمی در خون‌رسانی به موها، قوی‌تر شدن آن‌ها و صاف و براق شد‌ن‌شان دارند. در مجموع می‌توان گفت که هرچه موهای شما برای تغذیه و قوی‌تر شدن نیاز دارد در این کپسول‌ها جای داده شده است.

برای آشنایی بیشتر با کپسول هیرویت هلث اید و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما