بررسی چادر کمپینگ هامتو مدل HT012F؛ مناسب ۲ الی ۳ نفر

چادر سفری یکی از لوازم ضروری و مهم برای کمپینگ و سفرهای چند روزه در طبیعت است. جنس، کیفیت ساخت و ابعاد چادر سفری اهمیت بسیار زیادی دارد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم چادر کمپینگ هامتو مدل HT012F را به شما معرفی کنیم؛ این چادر برای ۲ الی ۳ نفر مناسب بوده و از جنس پلی‌استر ساخته شده است.

چادر کمپینگ هامتو مدل HT012F
۱۰ %
۴,۵۰۰,۰۰۰
۴,۰۵۰,۰۰۰ تومان

این محصول بسته‌بندی جمع‌وجور و حمل بسیار راحتی دارد. با وجود میخ‌هایی که داخل زمین فرو می‌روند و به کمک بندها به چادر وصل می‌شوند، علننا چپه شدن و تکان خوردن چادر هامتو در بادهای شدید غیرممکن است. وزن بسته‌بندی چادر ۲/۵ کیلوگرم بوده و همراه خود ستون‌های منعطف، میخ و بندهای نگه دارنده دارد. گنجایش چادر هامتو ۲ الی ۳ نفر بوده و برای کمپ و طبیعت‌گردی انتخاب بسیار خوبی است. جنس پارچه‌ی چادر کمپینگ هامتو مدل HT012F از پلی‌استر بوده که در برابر باد مقاوم است. در کل این چادر ۲ ورودی یا پنجره دارد که هر کدام به پشه‌بند مجهز هستند. همچنین باید بدانید که ۲ هواکش هم برای این چادر طراحی شده است.

برای بررسی بهتر چادر کمپینگ هامتو مدل HT012F و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما