بررسی گوشت‌کوب‌های برقی موجود در بازار تا سقف ۳ میلیون تومان

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

گوشت‌کوب برقی یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در آشپزخانه است که عملکردهای متنوع و گسترده‌ای دارد، از خرد کردن و پوره کردن گرفته تا هم زدن مواد. در این ویدیو راهنمای کوتاهی برای شما آماده کرده‌ایم تا اگر قصد خرید گوشب‌کوب برقی دارید، بتوانید انتخاب آگاهانه و بهتری بر اساس نیازهایتان داشته باشید. با ما همراه باشید.

مشاهده محصولات در دیجی‌کالا

در انتخاب گوشت‌کوب‌های برقی همیشه باید به امکانات دستگاه توجه ویژه‌ای داشته باشید. ما پیشنهاد می‌کنیم که سراغ گوشت‌کوب‌های تک نروید چون همیشه برای مخلوط کردن مواد نیاز به یک ظرف پلاستیکی باکیفیت دارید. بعضی از گوشت‌کوب‌ها سری هم‌زن هم دارند و مجهز به مخزن جداگانه‌ای هستند که تیغه برای خردکردن هم دارد. این امکانات در آشپزی روزمره و در حجم کم باعث سریع‌تر شدن کارها و اشغال فضای کمتر می‌شوند.

در تولیدات داخلی میگل مدل GHB 800 امکانات خوبی به همراه پایه دارد. گوشت‌کوب برقی پاناسونیک مدل MX-SS40 هم یک دستگاه با ۴ عملکرد است و ظرف غذاساز هم دارد و گوشت‌کوب روی آن قرار می‌گیرد. گوشت‌کوب‌های برقی بوش هم مانند دیگر محصولات این برند به طول عمر بالا شهرت دارند. با این حال سلیقه‌ها متفاوت است و بهتر است بر اساس نیازتان اقدام به خرید کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه