بررسی هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال Wave 100؛ طراحی عجیب و صدای عمیق

هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال Wave 100 از کیس عجیبی استفاده می‌کند. به طور مشخص این کیس فاقد درب است و همین مشخصه منجر به خاص شدن طراحی آن شده است. اما آیا به غیر از این کیس خاص، هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال Wave 100 ارزش خرید بالایی دارد؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم.

هندزفری بلوتوثی جی بی ال مدل MEH 100 CFR WVE

در مورد کیفیت صدا باید بگوییم اولین چیزی که توجه شما را جلب می‌کند، بیس عمیق و گرمی است که ارائه می‌شود. این هدفون صدای تقویت شده به گوش شما می‌رساند که صدای دریافتی می‌تواند رضایت اکثریت کاربران را جلب کند. هم کیس و هم هدفون‌ها از پلاستیک مات ساخته شده‌اند که می‌توانید برای خرید این هدفون از بین چند رنگ مختلف دست به انتخاب بزنید.

با توجه به اینکه کیس ارائه شده برای هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال Wave 100 درب ندارد، احتمالا نگران هدفون‌ها از آن می‌شوید اما در واقع برای این کار مگنت بسیار باکیفیتی استفاده شده تا هدفون‌ها خیلی محکم در جای خود قرار بگیرند. با هر بار شارژ کامل، هدفون‌ها می‌توانند تا ۵ ساعت انجام وظیفه کنند و کیس هم می‌تواند سه مرتبه این هدفون‌ها را شارژ کند. بنابراین در مجموع میزان شارژدهی به ۲۰ ساعت می‌رسد.

کیفیت میکروفون هم خوشبختانه رضایت‌بخش است و در این زمینه با ضعف خاصی روبرو نمی‌شوید. با توجه به قیمت فعلی این محصول، بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و بنابراین خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما