بررسی تخت آویز سفری؛ همراهی بادوام برای سفرهای شما

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

خواب خوب برای سلامتی روحی و جسمی ما ضروری است. شاید کمتر کسی را پیدا کنید که از استراحت کردن و خوابیدن در دل طبیعت علاقه‌ای نداشته باشد. تخت آویزها یا ننوها یک راه عالی برای ریلکس کردن درون طبیعت هستند و به شما کمک می‌کنند تا برای مدتی از هوای آزاد لذت ببرید و آرامش بگیرید. در این ویدیو قصد داریم تخت آویز سفری مدل ۴۵۷۷۰ را با شما بررسی کنیم که می‌تواند همراه بسیار باکیفیتی در سفرهای شما باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این تخت آویز فقط ۶۵۰ گرم وزن دارد و ابعاد آن نیز خیلی کوچک و تقریبا به اندازه‌ی یک کیف دستی است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا این تخت آویز بسیار سبک باشد و حمل آن آسان شود؛ همچنین فضای بسیار کمی را نیز اشغال می‌کند. زمانی که آن را وصل کنید، ابعاد آن معادل ۲.۶۰ طول و پهنای یک متر است. این ننو وزن کمی دارد، اما می‌تواند تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل کند.

جنس تخت آویز سفری مدل ۴۵۷۷۰ از پارچه‌ی شمعی، نایلون T210 است. یکی از نکاتی که این تخت آویز را خاص‌تر می‌کند، وجود یک پشه‌بند روی آن است که می‌تواند شما را از شر گزند حشرات نجات دهد.

برای بررسی دقیق‌تر تخت آویز سفری مدل ۴۵۷۷۰، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی «بررسی تخت آویز سفری مدل ۴۵۷۷۰» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه