جعبه‌گشایی و بررسی میوه خشک‌کن هانوور

اگر شما هم عاشق میوه خشک هستید و دوست دارید که در تمام فصل‌ها تنوع میوه‌های مختلف را داشته باشید، با ما همراه باشید. این هفته میوه خشک‌کن هانوور مدل ۱۴۴۲ را برای شما جعبه‌‌‌‌گشایی و بررسی می‌کنیم که به شما اجازه می‌دهد تقریبا هر ماده غذایی را خشک کنید.

این دستگاه از برند هانوور آلمان است. ۵ طبقه برای خشک کردن مواد غذایی مختلف دارد و کف هر طبقه حفره‌هایی تعبیه شده است تا هوای گرم به خوبی در تمام طبقات دستگاه گردش داشته باشد. شما می‌توانید انواع میوه‌ها، سبزیجات، گیاهان و حتی گوشت قرمز و سفید را در این دستگاه خشک کنید.

این دستگاه در دو رنگ مشکی و سفید عرضه می‌شود. وزن آن بسیار سبک و کمتر از ۲ کیلوگرم است و ۳۵۰ وات توان دارد. در قسمت پایینی دستگاه یک مانیتور کوچک برای نمایش اعداد و ۳ کلید قرار گرفته است. کلید قرمز رنگ برای روشن و خاموش کردن دستگاه و کلید‌های مثبت و منفی برای افزایش یا کاهش دمای دستگاه طراحی شده‌اند.

همراه دستگاه میوه خشک‌کن هانوور یک بروشور بسیار کامل به زبان انگلیسی ارائه می‌شود که روش کار با دستگاه و نکات مهم در مورد تهیه و نگهداری صحیح مواد غذایی خشک شده را آموزش می‌دهد.

برای بیشتر آشنا شدن با میوه خشک‌کن هانوور مدل ۱۴۴۲، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. مهدی

  خانم نامجو

  خیلی خوب بود

  فقط نگفتید چند ساعت باید منتظر خشک شدن میوه ها باشیم ؟؟

  درضمن ویدیو درباره ماشین لباس شویی و یخچال و ماشین ظرفشویی
  محصولات ایرانی با کیفیت بساز

  سپاسگذاریم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما