بررسی اسپیکر هارمن کاردن Onyx Studio 7؛ برای سلایق خاص

۳۰ فروردین ۱۴۰۱

هارمن کاردن برندی است که به تجهیز سیستم صوتی خودروهای لوکس بی‌ ام و و مرسدس بنز شهرت دارد و اسپیکرهایی که تولید می‌کند عموما گران‌قیمت ولی بسیار با کیفیت هستند. اسپیکر Onyx Studio 7 هم از این قاعده مستثنی نیست. در این ویدیو به جعبه‌گشایی و بررسی این محصول می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین نکته‌ای که توجهات را به Onyx Studio 7 جلب می‌کند، طراحی زیبا و منحصر به فردش است که برای آن از سیاره زحل الگوبرداری شده. اما فقط طراحی این محصول جذاب نیست، وقتی کیفیت پخش صدا و قدرت تفکیک صدایش را ببینید مطمئن می‌شوید که با یک محصول درجه یک مواجه هستید.

البته مثل هر دیوایس دیگری، Onyx Studio 7 هارمن کاردن هم خالی از عیب و ایراد نیست. به طور مثال در پشت بدنه‌ی اسپیکر پورت USB نوع C در نظر گرفته شده اما برای شارژ دستگاه نمی‌توان از آن استفاده کرد، و باید شارژر مخصوص هارمن کاردن را به کار ببرید. اما از سوی دیگر ماجرا امکان پخش موزیک به مدت ۸ ساعت با یک بار شارژ را دارید که برای اسپیکری با این ابعاد و اندازه مدت خوبی به حساب می‌آید.

اسپیکر هارمن کاردن Onyx Studio 7 تقریبا ۶ میلیون تومان قیمت دارد. در صورتی که به خرید این اسپیکر علاقه‌مند شده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم که برای دانستن جزئیات بیشتر درباره‌ی این محصول ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar محمد نادری

    با سلام
    یک بررسی خوب و دقیق که باعث شد فکر خرید این کالا را در نظر داشته باشم.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه