بررسی چراغ قوه هارمن PEN-STAND-COMPASS؛ قلم همه‌فن‌حریف!

در این ویدیو به سراغ محصولی که رفته‌ایم که به عنوان چراغ‌قوه، قطب‌نما، استند موبایل و تبلت، پیچ‌گوشتی دو سو و چهارسو، خودکار و قلم لمسی می‌تواند انجام وظیفه کند. با توجه به این قابلیت‌ها، آیا خرید چراغ قوه هارمن PEN-STAND-COMPASS را توصیه می‌کنیم؟ در ادامه همراه ما باشید.

چراغ قوه هارمن مدل PEN-STAND-COMPASS

در همان شکل اولیه، می‌توانید از این محصول به عنوان قلم لمسی استفاده کنید که اگرچه در این زمینه ویژگی عجیب و غریبی ندارد، ولی کار راه‌انداز است. چراغ قوه هارمن PEN-STAND-COMPASS از بدنه‌ی پلاستیکی بهره می‌برد که البته پلاستیک بی‌کیفیتی نیست. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، ابعاد بسیار کوچکی دارد و در نتیجه به راحتی قادر به حمل و قرار دادن آن در کیف کوچک هستید.

با پیچاندن بخش بالایی بدنه، به راحتی به قسمت پیچ‌گوشتی دسترسی پیدا می‌کنید. جنس این پیچ‌گوشتی هم فلزی است و واقعا کیفیت خوبی دارد. چراغ‌قوه‌ی موجود در بدنه روشنایی زیادی ندارد و بعد از تمام شدن باتری آن به سادگی قادر به تعویض این باتری هستید. در ضمن نباید امکان استفاده از چراغ قوه هارمن PEN-STAND-COMPASS به عنوان استند موبایل یا لپ‌تاپ را از قلم بیندازیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. علی

    آقا ما میخواستیم چراغ قوه ببینیم همه چیز دیدیم بجز چراغ
    چرا کپشن اشتباه مینویسی
    مسخره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما