بررسی ماوس هویت MS1001s؛ ماوس میان‌رده با مشخصات متفاوت

ماوس هویت MS1001s یکی از ماوس‌های میان‌رده‌ی موجود در بازار ایران است که در این ویدیو با بررسی آن به این سوال جواب می‌دهیم که آیا ارزش خرید بالایی دارد یا نه. در ادامه همراه ما باشید.

ماوس هویت مدل MS1001s-4.93.9119.023.096

برای این ماوس از پلاستیک نیمه‌براق مشکی رنگ استفاده شده و سمت چپ و راست بافت خاصی به کار گرفته شده است. ماوس هویت MS1001s از نظر ارگونومی هم عملکرد خوبی ارائه می‌دهد و دست خیلی خوب روی ماوس قرار می‌گیرد و در نتیجه در طولانی مدت چندان دست را خسته نمی‌کند.

به غیر از دکمه‌های اصلی، سمت چپ ماوس دو دکمه برای Back و Forward  دیده می‌شود و در پایین اسکرول هم یک دکمه برای تنظیم حساسیت و یک دکمه برای تنظیم نورپردازی تعبیه شده است. عملکرد نورپردازی RGB در کل متوسط است و نباید انتظار زیادی از این مشخصه داشته باشید. مهم‌ترین مشکل این ماوس، حساسیت پایین ماوس است که در نهایت به ۴۸۰۰ DPI می‌رسد. واقعیت این است که در همین محدوده‌ی قیمتی، می‌توانید ماوس‌هایی با حساسیت بسیار بهتر خریداری کنید. بنابراین در مجموع باید بگوییم که ماوس هویت MS1001s ویژگی خیلی خاصی نسبت به رقبای خود ندارد و اگر مشکلی با میزان حساسیت آن ندارید، احتمالا از این خرید پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما