بررسی هدفون بلوتوثی هایلو GT6؛ اقتصادی و مطابق انتظار

۲ شهریور ۱۴۰۱

در بازار هدفون‌های بلوتوثی روز‌به‌روز گزینه‌های بیشتری ارائه می‌شود و همین تنوع بیش از حد منجر به سردرگمی کاربران شده است. در بین گزینه‌های اقتصادی هم شاهد تنوع زیادی هستیم و در این ویدیو قصد داریم یکی از همین مدل‌های مقرون‌به صرفه به نام هایلو GT6 را بررسی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

درون جعبه‌ی این محصول مانند دیگر هدفون‌های بلوتوثی شاهد کابل USB-A به USB-C هستیم که برای شارژ کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کیس از پلاستیک مات استفاده شده که جذابیت آن را افزایش داده است. درب جعبه چندان محکم نیست و کامل هم باز نمی‌شود. خود هدفون‌ها شباهت زیادی به ایرپاد نسل اول دارند.

با وجود اینکه طراحی آن مشابه ایرپاد اپل است، اما از نظر راحتی در برابر آن حرف زیادی برای گفتن ندارد. کیفیت صدا با توجه به قیمت این محصول، خوب است ولی باید به درستی در گوش خود قرار دهید تا با بهترین کیفیت روبرو شوید. از نظر تاخیر هم مشکل خاصی ندارد و بدون نگرانی بابت گیمینگ می‌توانید برای بازی‌های مختلف از آن بهره ببرید.

یکی از مشکلات هایلو GT6 این است که برای لمس کردن عملکرد خیلی خوبی ندارد و فقط باید یک جای خاص را ضربه بزنید. همچنین چندان راحت در گوش قرار نمی‌گیرد. از طرف دیگر تاخیر بالایی ندارد و می‌تواند مورد توجه گیمرها قرار بگیرد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۴۰۰ هزار تومان می‌توانید هدفون بلوتوثی هایلو GT6 را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه