بررسی ساعت هوشمند هایلو GST؛ خوش‌قیمت ولی معمولی

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

برند هایلو در بازار ایران بیشتر به‌عنوان تولیدکننده‌ی هدفون‌های سیمی خوش‌قیمت ولی باکیفیت شناخته می‌شود ولی این شرکت ساعت‌های هوشمند خیلی خوبی هم راهی بازار کرده است. در این ویدیو ساعت هوشمند هایلو GST را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

ساعت هوشمند هایلو مدل GST GLOBAL

کیفیت ساخت ساعت هوشمند هایلو GST قابل قبول است ولی از طرف دیگر بند سیلیکونی که با آن ارائه شده، کیفیت بالایی ندارد. وزن ساعت به فقط ۴۸ گرم می‌رسد و بنابراین با یک ساعت بسیار سبک سروکار داریم. در ضمن باید به پشتیبانی از گواهی IP68 هم اشاره کنیم و بنابراین یک ساعت کاملا ضدآب است.

با استفاده از اپ ارائه شده، می‌توانید از قابلیت‌های زیادی بهره ببرید. این ساعت آلارم مربوط به تماس‌های تلفنی را نشان می‌دهد ولی قابلیت مکالمه ندارد. متاسفانه این ساعت از زبان فارسی هم پشتیبانی نمی‌کند و این مشخصه برای برخی کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد. نمایشگر استفاده شده برای ساعت، کوچک است و اطراف آن حاشیه‌های بسیار ضخیمی دیده می‌شود.

در این ساعت سنسورهای سلامتی رایج دیده می‌شود و به راحتی قادر به تعویض واچ‌فیس‌ها هستید. همچنین باید به پشتیبانی از ۱۲ حالت ورزشی اشاره کنیم که طبیعتا عدد بالایی به حساب نمی‌آید. در مورد عمر باتری ساعت هوشمند هایلو GST باید بگوییم که در صورت استفاده از سنسورها، حداکثر ۸ یا ۹ روز دوام می‌آورد. اگر هم این سنسورها استفاده نشوند، ۱۵ تا ۲۰ روز می‌توانید از ساعت استفاده کنید.

در این محدوده‌ی قیمتی، ساعت‌های جذاب‌تری در بازار به فروش می‌رسند و بنابراین بهتر است قبل از خرید، به رقبای هم‌قیمت این ساعت هم نگاهی بیندازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه