بررسی ساعت هوشمند هایلو مدل Solar؛ ارزان‌قیمت و معمولی

۲۱ آذر ۱۴۰۱

اگر به دنبال خرید ساعت هوشمند با قیمت زیر ۱ میلیون تومان هستید، از بین گزینه‌های زیادی می‌توانید دست به انتخاب بزنید. طبیعتا در این محدوده‌ی قیمتی قرار نیست با ساعت هوشمند شگفت‌انگیزی روبرو شوید ولی برخی از این مدل‌ها بهتر از حد انتظار هستند. در این ویدیو به بررسی ساعت هوشمند هایلو مدل Solar می‌پردازیم که قیمت بسیار مناسبی دارد.

ساعت هوشمند هایلو مدل Solar

این ساعت هم مانند دیگر ساعت‌های هوشمند ارزان‌قیمت از نمایشگر مبتنی بر پنل TFT بهره می‌برد. در کل پنل‌های TFT رنگ‌ها را چندان جذاب و چشم‌نوار ارائه نمی‌کنند ولی با این حال، نمایشگر این ساعت ضعیف‌تر از برخی رقبای خود ظاهر شده است. بدنه‌ی این ساعت هم ویژگی خاصی ندارد و در کل استاندارد و معمولی محسوب می‌شود.

از بین سنسورهای قرار گرفته در بدنه می‌توانیم به سنسورهای ضربان قلب و قدم‌شمار اشاره کنیم و البته برخلاف برخی از رقبا، قادر به اندازه‌گیری اکسیژن خون نیست. یکی از مشکلات جدی این ساعت برای کاربران ایرانی این است که از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند و بنابراین نمی‌توانید نوتیفیکیشن‌های فارسی را بخوانید.

برخی از ساعت‌های هوشمند ارزان‌قیمت عملکرد روانی ندارند. اما تنها ویژگی مثبت ساعت هوشمند هایلو مدل Solar همین عملکرد روان آن است. مثلا قابلیت Raise To Wake این ساعت هر بار که دست خود را بالا می‌آورید درست عمل می‌کند. همچنین با استفاده از این ساعت فرایند انتخاب اپ‌ها سریع صورت می‌گیرد. بنابراین اگر به دنبال خرید یک ساعت هوشمند ارزان‌قیمت هستید و انتظار بهره‌گیری از قابلیت خاصی را ندارید، ساعت هوشمند هایلو مدل Solar می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه