هدفون هایلو X1 Pro در برابر W1؛ کدام هدفون بهتر است؟

۲۵ آبان ۱۴۰۱

برند هایلو برای افرادی که به دنبال خرید هدفون بلوتوثی هستند نام شناخته‌شده‌ای محسوب می‌شود. در بازار ایران هدفون هایلو W1 طرفداران پروپاقرص بسیار زیادی دارد ولی از سوی دیگر نمی‌توانیم جذابیت هدفون هایلو X1 Pro را کتمان کنیم. در این ویدیو قصد داریم این دو هدفون را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم کدام‌یک ارزش خرید بیشتری دارد.

خرید هدفون بلوتوثی هایلو W1 از دیجی‌کالا خرید هدفون بلوتوثی هایلو X1 pro از دیجی‌کالا

از نظر طراحی کیس، با وجود اینکه هایلو X1 Pro مدل گران‌تری محسوب می‌شود، ولی در این زمینه عملا هیچ حرفی برای گفتن ندارد و در نگاه اول به نظر می‌رسد با کیس مربوط به یک هدفون بسیار ارزان‌قیمت روبرو هستید. اما مدل W1 چنین مشکلی ندارد و با کیس جذابی به دست کاربران می‌رسد. اما ابعاد و طراحی خود ایرباد‌ها کاملا مشابه یکدیگر است و حتی می‌توانید آن‌ها را در کیس مدل مقابل قرار دهید.

عمر باتری هر دو مدل بسیار خوب است، کیفیت میکروفون برای مکالمه در یک حد است و صدا هم به غیر از بیس، از نظر کیفیت تفاوتی با هم ندارند. مهم‌ترین مزیت هایلو X1 Pro نسبت به رقیب خود این است که از قابلیت نویز کنسلینگ بهره می‌برد ولی مدل W1 از چنین مشخصه‌ای بهره نمی‌برد. ولی به غیر از این مورد و بیس کمی بهتر، مزیت دیگری نسبت به رقیب خود ندارد.

بنابراین اگر نویز کنسلینگ اهمیت زیادی برای شما ندارد، لازم نیست حدود ۴۰۰ هزار تومان مبلغ بیشتر برای خرید هایلو X1 Pro بپردازید. در حال حاضر هایلو X1 Pro با قیمت حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در دیجی‌کالا فروخته می‌شود و برای خرید هایلو W1 باید حدود ۸۰۰ هزار تومان بپردازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه