بررسی هدفون نیا مدل AirPods Pro2؛ یک کپی جذاب و باکیفیت

هدفون نیا مدل AirPods Pro2 همانطور که از اسمش پیداست، مدل کپی نسل دوم ایرپاد پرو اپل محسوب می‌شود. اما آیا این محصول واقعیت کیفیت بالایی دارد یا صرفا یکی دیگر از مدل‌های کپی موجود در بازار محسوب می‌شود؟ در این ویدیو با بررسی هدفون نیا مدل AirPods Pro2، به این سوال پاسخ می‌دهیم.

هدفون بلوتوثی نیا مدل AirPods Pro2

از نظر ظاهری، این محصول هیچ تفاوتی با ایرپاد پرو ۲ اپل ندارد و اصلا نمی‌توانید تفاوت آن‌ها را تشخیص دهید. اگر به صفحه‌ی این محصول در دیجی‌کالا سر بزنید، می‌بینید که ۱۰۰ درصد خریداران، خرید هدفون نیا مدل AirPods Pro2 را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند و این یعنی موفق شده رضایت تمام خریداران را جلب کند.

در مورد صدا باید بگوییم که کیفیت صدای متوسطی دارد ولی بیس قابل قبولی در اختیار شما قرار می‌دهد. خوشبختانه خیلی محکم در گوش قرار می‌گیرد و بنابراین ورزشکاران هم بدون نگرانی می‌توانند از آن استفاده کنند. کیفیت میکروفون خیلی عالی نیست ولی کار راه‌انداز محسوب می‌شود. اگر از آیفون استفاده می‌کنید، هیچ مشکلی از نظر سازگاری نخواهید داشت و به سرعت وصل می‌شود. برای شارژ کامل باتری کیس باید حدود ۱.۵ ساعت منتظر بمانید و هدفون‌ها هم با هر بار شارژ حدود ۴ ساعت دوام می‌آورند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما