بررسی بردگیم هک‌مک؛ کرم‌های رومیزی

۲۸ دی ۱۴۰۱

بازی «هک‌مک» (Heckmeck) بین دیگر بردگیم‌ها روندی متفاوت دارد. بازی‌کننده‌ها باید با تاس ریختن، مهره‌های روی میز را جمع کنند و بیشترین تعداد کرم را برای خود داشته باشند. با این حال، این تاس ریختن روند و قوانین مشخصی دارد و می‌توان حتی به مهره‌های حریف حمله کرد. هامون در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، بازی هک‌مک را تحت نظر قرار می‌دهد.

بازی فکری مدل هک مک HECK MECK

روند بازی به این شکل است که تعدادی مهره، شامل اعداد کرم‌ها، روی میز قرار می‌گیرد. بازی‌کننده‌ها هر نوبت به ترتیب چند بار تاس می‌ریزند و هر بار دو تاس را انتخاب می‌کنند تا تاس‌هایشان تمام شود یا نتوانند کاری انجام دهند. بازی‌کننده‌ها

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم «هک‌مک» (Heckmeck) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیرحسین

    بازی خوب توی سبک مزرعه داری به غیر از جالیز، بیشتر توی حال و هوای فارم فرنزی و پرورش و فروش حیوانات اهلی چی هست؟ ممنون میشم معرفی کنید.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه