بررسی بردگیم رهبران مخفی؛ تلاش برای رسیدن به تخت

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۲:۰۰ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بردگیم «رهبران مخفی» (Hidden Leaders) فرزندان یک پادشاه را برای رسیدن به تاج و تخت، مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. پادشاه سرزمین اوسترا مرده است و شش فرزند او (به تعداد بازی‌کننده‌ها) نتوانسته‌اند سر انتخاب جایگزین پادشاه به توافق برسند. در نتیجه مبارزه‌ای بلند و بالا و رقابتی نظامی و سیاسی بین این فرزندان آغاز می‌شود. آرین در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، بردگیم رهبران مخفی را تحت نظر قرار می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هر کدام از بازی‌کننده‌ها در بازی رهبران مخفی، نقش یکی از فرزندان پادشاه را برعهده می‌گیرند. آن‌ها به قبیله‌ها و خانواده‌های مختلف سرزمین، قول همکاری می‌دهند و با حمایت آن‌ها و گرفتن نیروهای مختلف، به جنگ با یکدیگر بلند می‌شوند. هر کدام از این حمایت‌ها و نیروها، در قالب کارت‌های متفاوت بازی می‌شوند. در این میان، گروه‌های مختلفی در سرزمین وجود دارند که ممکن است در نهایت، قدرت را به دست بگیرند. مثل امپراطوری، قبیله‌ها و نهایتا مردگان که از زمین برخاسته‌اند. بازی بسیار عمیق و جذاب طراحی شده است.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با برد گیم رهبران مخفی حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما