چی بود، چی شد: Hitman

مجموعه بازی‌های «هیتمن» (Hitman) به غیر از یکی دو مورد، در ارایه‌ی روند بازی هوشمندانه بارها بهتر از رقبای خود عمل کرده‌اند. این بازی‌ها یک مرحله که با دقت و به بهترین شکل ممکن طراحی شده است را مقابل بازی‌کننده می‌گذارند، تمام ابزار لازم برای انجام اهداف را به او می‌دهند و بدون این که دست او را بگیرند، از مخاطب می‌خواهند تا هدف خود را از بین ببرد. بازی‌های هیتمن نقش اصلی خود یعنی «مامور ۴۷» را به عنوان یکی از مهم‌ترین چهره‌های صنعت بازی معرفی کرده‌اند.

اولین قسمت مجموعه بازی‌های هیتمن، حتی با سیستم کنترل و دوربین سخت و پیچیده‌ی خود، روند بازی تازه و جدیدی را به گیمرها ارایه داد و از همان ابتدای کار، خود را به عنوان مجموعه‌ای خود تثبیت کرد. یکی دو بازی بعدی این مجموعه همان روند را گسترش دادند تا این که نهایتا در بازی «پول خون» با بهترین گیم‌پلی مجموعه‌ی هیتمن برخورد کردیم.

قسمت‌های اخیر بازی‌های هیتمن، یعنی هیتمن و هیتمن ۲ که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ عرضه شدند، تکامل همان گیم‌پلی شگفت‌انگیز هیتمن: پول خون و بهترین ارایه‌های این بازی هستند.

بازی‌های عرضه شده در مجموعه‌ی هیتمن، از این قرارند:

 • Hitman: Codename 47 (عرضه شده در سال ۲۰۰۰)
 • Hitman 2: Silent Assassin (عرضه شده در سال ۲۰۰۲)
 • Hitman: Contracts (عرضه شده در سال ۲۰۰۴)
 • Hitman: Blood Money (عرضه شده در سال ۲۰۰۶)
 • Hitman: Absolution (عرضه شده در سال ۲۰۱۲)
 • Hitman (عرضه شده در سال ۲۰۱۶)
 • Hitman 2 (عرضه شده در سال ۲۰۱۸)

بازی مورد علاقه‌ی شما در سری هیتمن کدام است؟

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. saeid_biologist

  یک کلیپ یک دقیقه‌ای هم از بخش بازی و پادکستهای دیجیکالامگ درست کنید که چی بود و چی شد!!!

 2. امیر حسین امدادی

  من چند روز پیش Hitman: Contracts رو بازی کردم. بازی بسیار خوبی بود .با اینکه مراحل چینی نسبت به بقیه مراحل کمی سطحی بود ولی کلا خوشم اومد.یه چیز که خیلی ازش خوشم اومد این بود که مرحله اخرش مثل leon the professional لباس یکی از معمورا رو پوشیرم و درحال نگاه کردن به معمورا از پله ها اومدم پایین خیلی حال داد.
  به نظرتون قسمت های قبلی رو هم بازی کنم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما