شومیز زنانه‌ی H&M مدل DON-1173؛ پیشنهادی بهاری برای معاشرت‌های آنلاین

به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا استفاده از تماس‌های تصویری بسیار زیاد شده است. حتی شاید بسیاری از افراد دید و بازدید عید را هم با استفاده از تماس تصویری انجام دهند. ما برای دید و بازدیدهای آنلاین این روزها یک پیشنهاد ویژه داریم؛ شومیز زنانه‌ی H&M DON-1173 با الگوی گل‌دار که برای فصل بهار بسیار مناسب است.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

می‌دانستید کرونا روی مد و فشن هم تاثیر داشته است؛ استفاده‌ی بیشتر از رنگ‌ها و توجه بیشتر به خانه و فضای آن بخشی از تاثیرات این همه‌گیری بوده است. چون در این دوره بیشتر زمانمان را در خانه سپری می‌کنیم، تقریبا تمام فعالیت‌هایمان را هم در خانه انجام می‌دهیم؛ از کار گرفته تا ورزش و معاشرت. برای معاشرت با دیگران هم بیشتر از تماس تصویری استفاده می‌کنیم. از آنجا که در تماس‌های تصویری معمولا تنها قسمت بالاتنه دیده می‌شود، اهمیت لباس‌های مربوط به این قسمت از بدن بیشتر شده است.

برند H&M یک شرکت خرده‌فروشی پوشاک چندملیتی سوئدی است که همه آن را به لباس‌های مد روزش می‌شناسند. اکثر محصولات این برند در کشورهای آسیای شرقی تولید می‌شود. البته شومیز زنانه‌ی H&M DON-1173 ساخت کشور ترکیه است.

اگر دوست دارید بیشتر با این شومیز زنانه‌ی زیبا آشنا شوید ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مهدی

    خانوم عبادی کارت عالیه ادامه بده

    خیلی ممنون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما