نقد و بررسی گیمبال هوهم مدل isteady Mobile

در این ویدیو که توسط آقای فرزان دلدار برای شرکت در مسابقه‌ی آنباکس در ۳ دقیقه ساخته شده است، نقد و بررسی گیمبال هوهم مدل isteady Mobile را خواهید دید.

این گیمبال یا پایه مونوپاد، برای عکاسی و فیلم‌برداری با موبایل طراحی شده است و به شما امکان ثبت تصاویری بدون لرزش و سینماتیک را می‌دهد. این مدل سه محوره است و تمام حرکت‌های ناخواسته دست حین تصویربرداری را حذف می‌کند. از مزایای متعدد این مدل می‌توان به قابلیت‌هایی نظیر Auto calibration، Auto-face and object tracking، single click to panorama، Motion time-lapse و همچنین تنظیم حرکت در محورهای Roll، Pan و Tilt اشاره کرد. باتری تعبیه شده در این گیمبال هم امکان شارژ کردن گوشی موبایل را برای شما فراهم می‌کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا
آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت روی دکمه‌ی زیر بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما