بررسی و تست صدای ملودیکا هوهنر AirBoard Rasta 32؛ ساده و خوش‌صدا

۲۵ اسفند ۱۴۰۰

هوهنر کمپانی است که در زمینه‌ی ساخت سازدهنی حرف اول را می‌زند و ساز ملودیکا هم از دسته‌ی سازهای هواصدای آزاد زبانه‌دار است که سازدهنی هم در این دسته قرار می‌گیرد. پس عجیب نیست که شکل مدرن ساز ملودیکا سال ۱۹۵۰ اصلا توسط کمپانی هوهنر طراحی شد و به بازار آمد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سوزوکی و یاماها دو کمپانی دیگری هستند که در کنار هوهنر تبحر خاصی در ساخت ملودیکا دارند. ملودیکا اولین‌بار در دهه‌ی ۶۰ به عنوان یک ساز جدی مورد استفاده قرار گرفت و بیشتر هم موزیسین‌های سبک جز از آن استفاده می‌کردند. ملودیکاها طبق محدوده‌ی صوتی‌شان به چند دسته‌ی سوپرانو و آلتو، تنور، باس و آکوردینا تقسیم می‌شوند که این آخری از فلز ساخته شده و شبیه آکوردئون است. ملودیکایی که در این ویدیو بررسی می‌کنیم ۳۲ کلید و دو و نیم اکتاو گستره‌ی صوتی سبک است. بدنه‌ی این ساز و کلیدهایش پلاستیکی هستند ولی ظاهر ساز به گونه‌ای است که حس یک ساز پلاستیکی ارزان‌قیمت را به شما نمی‌دهد. این ساز به لحاظ رنگ‌آمیزی هم شمایل منحصر به فردی دارد که چشم‌ را جلب می‌کند. پشت ساز یک حفره‌ی کوچک و یک دکمه قرار دارد که برای خارج کردن رطوبتی است که بعد از نواختن ساز با دهان در آن ایجاد می‌شود و حتما بعد از هر بار نواختن باید تخلیه شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Salam

    سلام، ملودیکا عالی هست فقط متاسفانه لوله خرطومی نداره. آیا میشه لوله بقیه ملودیکا هارو روش استفاده کرد یا فقط لوله خودش؟؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه