بررسی سوپرمارکت اسباب‌بازی؛ آموزش لذت‌بخش خرید به بچه‌ها

لیست خریدتان را آماده کنید چون امروز قرار است به فروشگاه جذاب برویم. اسباب‌بازی سوپرمارکت یک فروشگاه کامل با صندوق و چرخ خرید است که تجربه‌ی یک خرید واقعی را برای بچه‌ها شبیه‌سازی می‌کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بچه‌ها همیشه دوست دارند که کارهای بزرگترها را تقلید کنند و می‌توان این رفتار را در بازی‌های آن‌ها به خوبی مشاهده کرد. آشپزی، خیاطی، نجاری و رانندگی جزو کارهای مورد علاقه‌ی بچه‌ها در والدین هستند و اسباب‌بازی‌های زیادی با این موضوعات ساخته شده. خرید کردن هم یکی دیگر کارهای محبوب بچه‌ها است و این اسباب‌بازی به خوبی آن را شبیه‌سازی می‌کند.

این سوپرمارکت از ۴۷ قطعه تشکیل شده است و قفسه‌های محصولات، چرخ خرید، صندوق، میوه‌ها، نوشیدنی‌ها و همه‌ی خوراکی‌ها و لوازم دیگری که در فروشگاه وجود دارد را شامل می‌شود. بچه‌ها می‌توانند کالاهای محبوب خود را در چرخ خریدشان قرار دهند، به سمت صندوق بروند، با بارکدخوان آن‌ها را ثبت کنند و در نهایت با کارت اعتباری یا پول نقد خریدشان را حساب کنند. بچه‌ها هم به صورت فردی و هم به صورت گروهی می‌توانند با این مجموعه اسباب‌بازی سرگم شوند.

برای آشنایی بیشتر با اسباب‌بازی سوپرمارکت شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما