بررسی هدفون بلوتوثی آنر X3؛ اقتصادی و فراتر از انتظار

هدفون بلوتوثی آنر X3 به تازگی راهی دیحیکالا شده و طی همین مدت محدود، موفق شده نظر مثبت ۸۶ درصد از خریداران را جلب کند. اما آیا این هدفون واقعا ارزش خرید بالایی دارد؟ در ادامه به این محصول آنر می‌پردازیم.

هدفون بلوتوثی آنر مدل X3

همین ابتدا باید بگوییم که هدفون بلوتوثی آنر X3 از میکروفون فوق‌العاده‌ای بهره می‌برد و در محیط‌های پرسروصدا می‌تواند کیفیت صدای شما را به خوبی به طرف مقابل منتقل کند. با وجود اینکه این هدفون یک مدل اقتصادی محسوب می‌شود، ولی امکاناتی که ارائه می‌دهد فراتر از بیشتر رقبا است. به عنوان مثال می‌توانیم به امکان اتصال همزمان به دو دستگاه اشاره کنیم و از سوی دیگر از قابلیت حذف صدای محیط هم بهره می‌برد. البته این مشخصه طبیعتا عملکرد فوق‌العاده‌ای ندارد ولی در هر صورت بودن آن بهتر از نبودنش است.

برای این هدفون می‌توانید از اپ اختصاصی استفاده کنید و حتی امکان بهره‌گیری از حالت گیمینگ هم وجود دارد که با این کار تاخیر صدا به طور قابل توجهی کم می‌شود. از نظر کیفیت صدا باید بگوییم که بیس صدا تا حدی اغراق شده است و همچنین برخی رقبای هم‌قیمت از این نظر کیفیت بهتری ارائه می‌دهند. مهم‌ترین ضعف این هدفون این است که برای کنترل عملکرد، باید بخشی از ساقه را فشار دهید. هم مکان قرارگیری این قابلیت عجیب است و هم اینکه چندان ریسپانسیو نیست. ولی با وجود همین ضعف، هدفون بسیار خوبی محسوب می‌شود و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما