تریلر فصل دوم سریال «خاندان اژدها» را تماشا کنید

تریلر رسمی فصل دوم سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) که قرار است از تاریخ ۱۶ ژوئن در ۸ قسمت از شبکه‌ی اچ‌بی‌او پخش شود، منتشر شد تا نیم‌نگاهی به این فصل هیجان‌انگیز و مورد انتظار داشته باشیم.

اتفاقات «خاندان اژدها»، ۲۰۰ سال پیش از سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) رخ می‌دهد و پیرامون دوران اوج‌گیری تارگرین‌ها جریان دارد؛ همان خاندانی که بعدها دنریس از آن ظهور کرد و به ملکه‌ی هفت پادشاهی تبدیل شد.

در فصل جدید هم مت اسمیت، اولیویا کوک، اما دارسی، ایو بست، استیو توسن، فابین فرانکل، یوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو، ریس ایفانس، هری کولت، بتانی آنتونیا، فیبی کمپبل، فیا سابان، جفرسون هال و متیو نیدهام، بازیگران فصل قبل حضور خواهند داشت.

طبق آنچه در تریلر فصل دوم سریال «خاندان اژدها» نشان داده شد،‌ در کنار هنرپیشه‌های اصلی، چند چهره‌ی جدید نیز به گروه بازیگران اضافه خواهند شد:‌ گواین هایتاور، سایمون راسل بیل در نقش سر سیمون استرانگ، کلینتون لیبرتی در نقش آدام از هال، جیمی کنا در نقش سر آلفرد بروم، کایران بیو در نقش هیو، تام بنت در نقش اولف، تام تیلور در نقش لرد کرگان استارک و وینسنت ریگان در نقش سر ریکارد تورن.

فصل دوم این سریال که بر أساس کتاب «آتش و خون» جرج آر.آر. مارتین ساخته شده و پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» محسوب می‌شود، به ماجرای جنگ داخلی خاندان تارگرین خواهد پرداخت.

منبع: The hollywood reporter

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما