نخستین تریلر پیش‌درآمد سریال بازی تاج و تخت را تماشا کنید (زیرنویس فارسی)

شبکه‌ی HBO بالاخره نخستین تریلر سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) به‌عنوان پیش‌درآمد مجموعه‌ی «بازی تاج و تخت» را منتشر کرد.

در سریال بازی تاج و تخت اژدهایان دنریس تارگرین برای اغلب تماشاگران از جالب‌توجه‌ترین موجودات افسانه‌ای حاضر در هفت اقلیم بودند. شبکه‌ی HBO در اسپین‌آف این مجموعه به سراغ تصویرگری گذشته‌ی خاندان تارگرین رفته و این فرصت را دارد تا در سریال جدید خود چندین و چند اژدهای جدید را به تصویر بکشد. در اولین تریلر سریال خاندان اژدها به نقش اژدهایان در قدرت ساکنین دراگون استون اشاره می‌شود و می‌توانیم نگاهی به اتمسفر کلی و ظاهر بازیگران آن بیندازیم.

خاندان اژدها بر اساس کتاب «آتش و خون» ساخته می‌شود. این کتاب فانتزی در سال ۲۰۱۸ به نویسندگی جرج آر. آر. مارتین روانه بازار شد و اتفاقات آن ۲۰۰ سال پیش از مجموعه بازی تاج و تخت رقم می‌خورد و چگونگی افول خاندان تارگریان را نشان می‌دهد.

میگل ساپوچنیک آرژانتینی برای کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر از فصل نخست خاندان اژدها انتخاب شده است. او پیش از این به‌عنوان کارگردان چند قسمت از بازی تاج و تخت از جمله «نبرد حرامزاده‌ها» و «شب طولانی» با HBO همکاری داشته است. همچنین رایان کندال که به خاطر ساخت سریال «کلونی» شناخته می‌شود، وظیفه‌ی نوشتن فیلم‌نامه‌ی نخستین پیش‌درآمد بازی تاج و تخت را برعهده دارد.

از میان بازیگران خاندان اژدها می‌توان به پدی کانسیداین در نقش ویسریس تارگرین اول، اِما دآرسی در نقش رینیرا تارگرین فرزند نخست شاه ویسریس اول، اولیویا کوک در نقش ملکه آلیسنت‌های تاور، مت اسمیت در نقش شاهزاده دیمون تارگرین، ریس ایفانز در نقش سر اتوهای تاور، استیو توسان در نقش کورلیس ولاریون معروف به مار دریا و سونویا میزونو در نقش میساریا اشاره کرد.

این سریال برای پخش در سال ۲۰۲۲ از طریق شبکه HBO و سرویس آنلاین HBO Max برنامه‌ریزی شده است.

منبع: IndieWire

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. محمد

    ای کاش زوتر بیاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما