برای خرید قاب گوشی به این نکات توجه کنید

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

قیمت گوشی روز‌به‌روز بالاتر می‌رود و مطمئنا بعد از خرید می‌خواهیم تا چند سال از گوشی خود استفاده کنیم. به همین خاطر تمام کاربران بعد از خرید گوشی به فکر خرید قاب هم میفتند تا احتمال آسیب به بدنه را کاهش دهند. برای خرید قاب گوشی می‌توانید از بین چندین مدل مختلف دست به انتخاب بزنید ولی در این میان باید به نکات مشخصی توجه کنید تا تجربه‌ی خرید بهتری داشته باشید. در این ویدیو به همین موضوع می‌پردازیم.

هنگام خرید قاب گوشی، برخی کاربران به موارد مهمی مانند پوشاندن کامل لبه‌ها برای جلوگیری از آسیب به این بخش و بلندتر بودن لبه‌های اطراف ماژول دوربین توجه می‌کنند. اما در این میان نکاتی وجود دارند که اکثرا بعد از خرید متوجه آن‌ها می‌شوند.

اول از همه باید بگوییم که قاب‌های ضخیم‌تر لزوما نسبت به قاب‌های نازک مقاوت بهتری ندارند. در این زمینه جنس قاب اهمیت بسیار بیشتری دارد و باید جنس آن طوری باشد که هنگام افتادن روی زمین، انرژی دریافتی را به گوشی منتقل نکند و در عوض آن را جذب کند. در این زمینه قاب‌های سیلکونی معمولا وضعیت خوبی دارند.

قاب‌های ضخیم همچنین جلوی خنک شدن بدنه را می‌گیرند و در ضمن اگر گوشی شما از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند و از این قابلیت بهره می‌برید، برخی قاب‌ها جلوی این قابلیت را می‌گیرند و بنابراین هنگام خرید باید به این موضوع هم توجه کنید. گفتنی است در بین قاب‌های ارزان‌قیمت، معمولا مشکل دقیق نبودن برش‌های مربوط به جای اسپیکر، پرت و میکروفون را می‌توانیم ببینیم.

این مشکل به‌خصوص هنگام ضبط ویدیو تا حد زیادی توجه را جلب می‌کند. زیرا بعد از ضبط ویدیو احتمالا با صدای بی‌کیفیتی روبرو می‌شوید. اما در عوض با خرید قاب از برندهای مشهور، دیگر با چنین مشکلاتی روبرو نمی‌شوید و خیالتان از بابت برش‌های دقیق کاملا راحت است. اما این قاب‌ها طبیعتا قیمت بسیار بالاتری دارند. بنابراین اگر نمی‌خواهید برای قاب گوشی مبلغ بالایی بپردازید، بهتر است به تمام این موارد توجه کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar ...

    من یک قاب خریدم پشت گوشیم یک چیز های سفید پشت گوشیم ظاهر شده از چیه؟

  2. Avatar آریا پورحبیبی

    قابی بگیرید که از گوشی محافظت کنه ، درسته خارج شدن گرما مهم هست ولی محافظت مهم تره

  3. Avatar Emad2005

    کاربردی بودن در کنار اجرای توانمند. بیشتر از سبک شورت ویدیو ها درست کنید ممنونم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه