۳ نکته برای تشخیص قهوه خوب از بد که باید بدانید

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

امروزه اگر برای خرید قهوه اقدام کنید، می‌توانید در بازار مدل‌های بسیار متنوع از برندهای بسیار مختلفی را ببینید که شاید خیلی از آن‌ها طعم مطبوعی هم نداشته باشند. زمانی اهمیت یک قهوه‌ی خوب را متوجه می‌شوید که یک لیوان قهوه‌ی خوش‌طعم و باکیفیت را امتحان کنید؛ آن وقت است که جز قهوه‌ی خوب، حاضر به نوشیدن چیز دیگری نخواهید شد. در این ویدیو قصد داریم تمام نکاتی را که برای خرید قهوه‌ی خوب و باکیفیت بدانید را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

نکته‌ی اولی که در خرید قهوه باید به آن توجه کنید، بسته‌بندی خوب است. سعی کنید قهوه‌ای را بخرید که بسته‌بندی مناسبی داشته باشد؛ یعنی پلمپ باشد و والو هوا هم داشته باشد. نکته‌ی دوم، تاریخ رست یا همان برشته‌سازی قهوه است که معمولا روی بسته‌بندی قهوه‌ها درج شده است. طبیعتا هرچه‌قدر قهوه تاریخ رست تازه‌تری داشته باشد، بهتر است.

نکته‌ی یک‌دست بودن دانه‌های قهوه است. قهوه‌ی خوب از لحاظ اندازه و رنگ یک‌دست است و طبیعتا هرچه دون شکسته‌ی کمتری درون بسته باشد، بهتر است.

برای آشنایی کامل‌تر با همه‌ی نکاتی که برای تشخیص قهوه خوب باید بدانید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی «راهنمای خرید قهوه» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar تورج

    توضیحات اصلا خوب نبود متاسفانه ، ۴ بار دیدم ویدیو رو و متوجه هیچ مطلب به درد بخوری نشدم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه