جعبه‌گشایی و نگاه نزدیک به تبلت هواوی مدیاپد T5

۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۹

از شما دعوت می‌کنیم در این ویدیو با جعبه‌گشایی و نگاه اولیه به تبلت هواوی مدیاپد T5 همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

داشتن صفحه نمایش بزرگ‌تر بهتر است، اما نمی‌توان یک گوشی هوشمند با صفحه ۱۰ اینچی داشت و همه جا با خود همراه کرد. اینجاست که تبلت‌ها وارد بازی می‌شوند. البته امروز بازار تبلت‌ها به اندازه چند سال قبل برو بیا و تنوع ندارد، اما هنوز هم هستند خیلی‌ها که به دنبال خرید یک تبلت می‌گردند؛ مثلا برای اقوام مسن که مطالعه روی صفحه کوچک سختشان است یا کودکی در منزل دارند که گوشی موبایل ندارد اما برای درس خواندن باید تبلت داشته باشد.

اگر نیازهای شما با یک تبلت میان‌رده برطرف می‌شود، هواوی یکی از تولید کننده‌های تبلت به حساب می‌آید که با حداقل قیمت بیشترین امکانات سخت‌افزاری را برای شما فراهم می‌کند. البته محصولات جدید این شرکت سرویس‌های موبایلی گوگل را ندارند و احتمال دارد این موضوع برخی خریداران را منصرف کند، اما محصولی که در این ویدیو جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم تبلت مدیاپد T5 است که ۲ سال پیش و قبل از جنگ‌های اقتصادی آمریکا با چین عرضه شده و مشکلی در استفاده از فروشگاه اپلیکیشن پلی‌استور و سرویس‌های نرم‌افزاری گوگل ندارد.

در این روزهای بازار کشورمان، هواوی مدیاپد T5 یک تبلت اقتصادی به حساب می‌آید و حداقل‌های مورد نیاز امور روزمره را با یک صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچی برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این هواوی برند معتبری است که بارها ثابت کرده می‌تواند محصولاتی با کیفیت تولید کند.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar احسان

    ویدیو خوب بود، تبلت هم برای اینترنت یا کتاب و ویدیو خوبه اما حیف که برای چنین تبلتی باید ۵ میلیون یا اندازه حقوق ۲ ماه پول داد 🙁