بررسی اسپیکر بلوتوثی هواوی Sound Stone؛ جمع‌و‌جور و صدای رضایت‌بخش

اسپیکر بلوتوثی هواوی Sound Stone اندازه‌ی بسیار کوچکی دارد و از طراحی جذابی بهره می‌برد. در این ویدیو با بررسی این اسپیکر به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا نسبت به رقبا ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل هوآوی مدل sound stone

بخش پشتی این اسپیکر پلاستیکی است و در بخش جلویی با بافت پارچه‌ای سروکار داریم. در کل اسپیکر بلوتوثی هواوی Sound Stone کیفیت ساخت خوبی دارد و زمانی که آن را در دست می‌گیرید، حس خیلی خوبی را منتقل می‌کند. یک بند کوچک هم به آن وصل شده که می‌توانید آن را به راحتی به دست یا مثلا دوچرخه وصل کنید. حجم صدای ارائه شده توسط این اسپیکر حدود ۳.۵ وات است که این یعنی با حجم صدای بالایی سروکار نداریم. اما از سمت دیگر از نظر کیفیت صدا عملکرد خیلی خوبی ارائه می‌دهد.

تفکیک صدا در کل رضایت‌بخش است و اگرچه بیس صدا چندان عمیق نیست، اما در صورت بالا رفتن بلندی صدا، فرکانس‌ها در هم آمیخته نمی‌شوند. در کل در این محدوده‌ی قیمتی، اسپیکر بلوتوثی هواوی Sound Stone گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود ولی اگر بودجه را کمی افزایش دهید، می‌توانید اسپیکر‌های جمع‌و‌جور با قدرت بیشتری را بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما