بررسی لوسیون پس از اصلاح بانوان آی پلاس مدل Repairing؛ حاوی ژل آلوئه‌ورا و پروتئین ابریشم

۶ آذر ۱۴۰۲

همه خانم‌هایی که فرایند حذف موهای زائد بدن‌شان را طی می‌کنند لازم است تا بعد از اقدام با یک لوسیون مناسب پوست‌شان را ماساژ دهند. از آنجایی که اغلب فرایندهای حذف موهای زائد ممکن است پوست را تحریک یا ملتهب کند لازم است بلافاصله بعد از عمل و تا یکی دو روز بعد از آن از لوسیون‌های مخصوص این کار استفاده کنید.

در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت لوسیون پس از اصلاح بانوان آی پلاس مدل Repairing را بررسی می‌کنیم.

لوسیون پس از اصلاح بانوان آی پلاس مدل Repairing حجم 200 میلی لیتر

لوسیون پس از اصلاح بانوان آی پلاس مدل Repairing یک لوسیون حاوی ژل آلوئه‌ورا و پروتئین ابریشم است و همین دو ترکیب برای کاهش یا پایان دادن به التهاب‌های بعد از شیو، اصلاح، لیزر یا استفاده از کرم‌های موبر کافی است. یکبار استفاده از آن هم به خوبی تاثیر فوری آن در خنک کردن و رساندن رطوبت به پوست را نشان می‌دهد. این محصول ۲۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد و با توجه به قیمت و کیفیتش یک خرید مناسب به حساب می‌آید.

برای بررسی لوسیون پس از اصلاح بانوان آی پلاس مدل Repairing و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن‌، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه