بررسی هدفون بی‌سیم I16 MAX؛ بسیار ارزان و مشابه ایرپاد ۲

۸ آبان ۱۴۰۱

احتمالا در بازار هدفون‌ها با چندین مدل مشابه ایرپادهای اپل روبرو شده‌اید و هدفون هدفون بی‌سیم  I16 MAX یکی از این مدل‌ها محسوب می‌شود که البته قیمت بسیار پایینی هم دارد. در این ویدیو این هدفون بی‌سیم مقرون‌به‌صرفه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بعد از باز کردن جعبه با کیس این هدفون و یک کابل کوتاه USB-A به لایتنینگ روبرو می‌شوید که برای شارژ کردن کیس مورد استفاده قرار می‌گیرد. درب کیس چندان محکم نیست ولی حالت مگنتی دارد. درون کیس دو هدفون وجود دارد که کمی از ایرپاد ۲ اپل بزرگ هستند. درون هرکدام از این هدفون‌ها یک باتری ۳۵ میلی‌آمپر ساعتی تعبیه شده و ظرفیت باتری کیس به ۳۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد.

برای عمر باتری باید بگوییم که در صورت استفاده برای پخش موسیقی، می‌توانید به مدت ۳ ساعت از هدفون استفاده کنید و اگر هم صرفا برای تماس‌های تلفنی از آن بهره می‌برید، عمر باتری به ۴ ساعت افزایش پیدا می‌کند. در کل با استفاده از کیس می‌توانید تا ۱۶ ساعت از این هدفون بهره ببرید.

هدفون بی‌سیم  I16 MAX با قیمت حدود ۸۹ هزار تومان در دیجی‌کالا فروخته می‌شود و اگر در این محدوده‌ی قیمتی به دنبال هدفون مشابه ایرپاد ۲ هستید، این محصول می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برطرف کند. از نظر تفاوت ظاهری با ایرپاد ۲ اپل هم باید بگوییم که از کیس نسبتا بلندتری بهره می‌برد و خود هدفون‌ها هم دارای ابعاد کمی بزرگ‌تر هستند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه