بررسی لنز کلیپسی موبایل IBOOLO-75mm؛ مناسب عکاسی ماکرو

۲۶ شهریور ۱۴۰۱

بسیاری از کاربران فکر می‌کنند لنزهای کلیپسی موبایل کیفیت چندان خوبی ارائه نمی‌دهند. اما واقعیت این است که در بین این لنزها مدل‌های متنوعی دیده می‌شود و برخی از مدل‌های نسبتا گران‌قیمت در کل حرف زیادی برای گفتن دارند. در این ویدیو لنز کلیپسی موبایل IBOOLO-75mm را مورد بررسی قرار می‌دهیم که مناسب عکاسی و فیلمبرداری ماکرو است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در جعبه‌ی لنز کلیپسی موبایل IBOOLO-75mm شاهد یک هارد کیس باکیفیت زیپ‌دار هستیم. گیره‌ی ارائه شده دو محفظه دارد تا برای استفاده از دوربین موردنظر دست بازی داشته باشید. با استفاده از پیچ هم قادر به تنظیم میزان سفتی گیره روی دوربین گوشی هستید. توصیه می‌کنیم گیره را چندان سفت نکنید تا به دوربین گوشی آسیبی نرسد.

خود لنز اندازه‌ی بزرگی دارد و نسبتا سنگین است. حداقل فاصله موردنیاز از سوژه باید حدود ۵ سانتی‌متر باشد و اگر کمتر از این مقدار باشد، از حالت فوکوس خارج می‌شود. از بین نکات منفی باید بگوییم که قرارگیری لنز روی دوربین گوشی چندان ساده و راحت نیست و باید کمی برای این کار زمان صرف کنید. این یعنی اگر مثلا با سوژه‌ی جالبی روبرو شوید، احتمالا تا زمانی قرارگیری لنز روی دوربین، سوژه از دست می‌رود. اگر هم گوشی شما قدیمی است و از محافظ شیشه‌ای خوبی بهره نمی‌برد، گیره‌ی پلاستیکی ارائه شده ممکن است به نمایشگر آسیب برساند.

اما از طرف دیگر، بدنه‌ی لنز فلزی است و از کیفیت ساخت خیلی خوبی بهره می‌برد. بنابراین اگر عکاسی ماکرو برای شما اهمیت زیادی دارد و به این موضوع علاقه دارید، توصیه می‌کنیم این لنز را از دست ندهید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌توانید لنز کلیپسی موبایل IBOOLO-75mm را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه