بررسی بازی تخته‌ای آیس‌کول؛ برد با یک ضربه‌ی انگشت

برخلاف بسیاری از بازی‌های تخته‌ای و کارتی که نیازمند استراتژی و تاکتیک خاصی هستند، بازی آیس‌کول (Icecool) بیش از هر چیز یک مهارت از شما می‌خواهد: مهارت پرتاب کردن مهره‌ها با انگشت. در بازی تخته‌ای آیس‌کول بازی‌کننده‌ها تلاش می‌کنند تا مهره‌های خود را که تعدادی پنگوئن هستند، با ضربه‌ی انگشت در زمین بازی حرکت دهند. هامون هم در این قسمت از بررسی‌های خود از بازی‌های تخته‌ای و کارتی، سراغ این بازی رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

از همان ابتدا که مشغول قرار دادن زمین بازی آیس‌کول هستید، متوجه می‌شوید که با یک بازی باحال طرف هستید. زمین بازی متشکل از تعدادی جعبه است که به زیبایی کنار هم قرار می‌گیرند؛ جعبه‌هایی که خودشان نگه‌دارنده‌ی مهره‌ها و کارت‌های بازی بوده‌اند. این ایده‌ی طراحی واقعا خوب از آب درآمده است. بازی نیازمند یادگیری چگونه پرتاب و ضربه زدن به مهره‌هاست. باید مهره‌ها را از دروازه‌هایی عبور دهید و اینکه دقیقا چگونه به آن‌ها ضربه بزنید، نیازمند یادگیری است.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با بردگیم آیس‌کول حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Shahin

  کارت درسته 💛💛💛

 2. آرمین علیزاده

  مثل همیشه عالی 👌🏻
  💛💛💛💛

 3. امیر

  عالی بود👌💛

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما