بررسی بازی کارتی ایماچی؛ بازی لغتی سالم

۲۵ آذر ۱۴۰۱

به ندرت پیش می‌آید تا از یک بازی ساخت داخل صحبت کنیم و «ایماچی» یکی از آن‌هاست. این بازی کارتی از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا در زمانی محدود، تعدادی کارت جمع کنند و کارت‌های همدیگر را حدس بزنند. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ ایماچی رفته است.

بازی فکری مدل ایماچی

بازی بسیار کوتاه و مناسب جمع‌های دوستانه بی‌حوصله است. هر دست بازی به این شکل انجام می‌شود که کارت‌های کلمه را بر می‌زنید و سپس ده کارت از بین آن‌ها به هر بازی‌کننده می‌دهید. بازی‌کننده‌ها شصت ثانیه وقت دارند تا کلمات کارت‌های دست‌شان را اجرا کنند و هم‌تیمی‌های آن‌ها هم باید کلمه‌ی روی کارت را حدس بزنند. بازی به همین سادگی است، اما می‌تواند کم و بیش جذاب شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی ایماچی تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه