بررسی بردگیم ایمهوتپ؛ سفر به اهرام ثلاثله و دیدار با نخستین معمار تاریخ

می‌خواهیم سری به مصر باستان و اهرام ثلاثه بزنیم. سازه‌هایی با معماری منحصربه‌فرد و جادویی که معماری متبهر آن‌ها را طراحی کرده است. بردگیم ایمهوتپ(Imhotep) بازی معروفی از بازی‌ساز سرشناس فیل واکر است که این هفته به بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آیا می‌توانید از معمار معروف مصری ایمهوتب تقلید کنید؟ شخصیت بزرگی که احتمالا قبل‌تر نام آن را در فیلم سینمایی مومیایی در سال ۱۹۹۹ شنیده‌اید. شما در این بازی نقش معماران را بازی می‌کنید و باید مصالح مورد نیاز برای ساخت بناهای باستانی را از معدن خارج کنید تا در مقصد، یک اتفاق تاریخی بسازید. بردگیم ایمهوتپ ۲ تا ۴ نفره و شامل ۶ دور است و از قوانین ساده‌ای پیروی می‌کند.

بازیکنان با سنگ‌های رنگی خود بازی را آغاز می‌کنند و در نوبت خود اجازه‌ی انجام ۳ اکشن را دارند. آن‌ها باید قایق‌ها را از مصالح پر کنند و از معادن به سمت موقعیت‌های ساخت بنا ببرند. همچنین می‌توانند مصالح خود بازتامین کنند یا آن‌ها را با مصالح دیگر تعویض کنند. با رساندن مصالح به هر موقعیت، بازیکنان امتیاز کسب می‌کنند و وقتی آخرین قایق در هرکدام از مقاصد لنگر انداخت، بازی به پایان می‌رسد و امتیاز شماری شروع می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با برگیم ایمهوتپ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما