همه‌ی نکات مهمی که باید برای خرید پوشک باید در نظر بگیرید

۱۶ آبان ۱۴۰۱

خرید پوشک یکی از مواردی است که باید دقت زیادی برای خرید آن داشته باشید تا کودک شما احساس ناراحتی نداشته باشد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم نکات مهمی که برای شناخت و خرید پوشک بچه بدانید را با شما بررسی کنیم تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

از آن‌جایی که پوشک یک هزینه‌ی طولانی مدت برای کودک است، باید حتما برنامه‌ریزی دقیقی برای آن داشته باشید؛ هرچند که مادران طبق تجربه، نیاز مناسب کودک به پوشک را به خوبی شناسایی می‌کنند.

برای مثال سایز پوشک که تا ۶ ماهگی اهمیت زیادی دارد؛ زیرا کودک در این بازه‌ی زمانی بیشتر غذاهای رقیق می‌خورد و استفاده از پوشک‌هایی که پشت بلند و جذب بالایی دارند، بسیار مهم است. همچنین پوشک‌های جلوگرد برای جلوگیری از ایجاد فشار روی ناف کودک و جلوگیری از دل‌درد بسیار موثر است.

بهتر است که تا ۶ ماهگی، پوشک کودکتان را یک سایز از سایز اصلی او بزرگ‌تر تهیه کنید، زیرا پوست کودک دقیقا در این دوره بسیار حساس است و مهم است که در صورت امکان در این دوره از بهترین برندها با بالاترین کیفیت استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با نکات مهم خرید پوشک، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه