بررسی عینک جوشکاری اینکو مدل AHM111؛ مناسب تعمیرهای کوچک

ایمنی در حین کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ به خصوص در کارهای کارگاهی و صنعتی. عینک جوشکاری هم یکی از ابزارآلات مهم است که از چشم شما در برابر اشعه‌های مضر (فرابنفش و مادون قرمز)، گرما و پرش قطعات در حین جوشکاری محافظت می‌کند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم عینک جوشکاری اینکو مدل AHM111 را به شما معرفی و ویژگی‌های آن را بررسی کنیم.

عینک جوشکاری اینکو مدل AHM111

همراه این عینک یک شیلد زاپاس هم به شما ارائه می‌شود. جنس خود عینک و دسته‌ی آن متوسط و خوب است، اما یک نکته‌ی منفی درباره دسته‌ها، این است که قابلیت تنظیم ندارند. زمانی که آن را روی چشم قرار دهید احساس راحتی خواهید کرد، اما قسمت‌های خالی باعث می‌شود نور به طور مستقیم با چشم و صورتتان در تماس باشد. عینک جوشکاری اینکو برای جوشکاری‌هایی مثل آرگون که به دقت بالایی نیاز دارد و سر شما به کار نزدیک‌تر است، انتخاب مناسبی نیست. سرعت و دقت خاموش و روشن شدن این عینک مناسب است و تا درجه‌ی ۱۱ هم تاریکی دارد. از این مدل برای کارهای تعمیراتی کوچک می‌توانید استفاده کنید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با عینک جوشکاری اینکو مدل AHM111، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا

    جالب بود .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما