چادر بازی کودک مدل سرخ‌پوستی؛ ایده‌ای جذاب برای روزهای پیک‌نیک

بچه‌های کوچک عاشق خانه‌ها و چادرهایی هستند که بتوانند ساعت‌ها داخل آن وقت بگذرانند و از دید بقیه مخفی بمانند. محصولی که برای معرفی این هفته انتخاب کرده‌ایم، چادر بازی کودک مدل سرخ‌پوستی است که برای پیک‌نیک در یک روز آفتابی یا بازی کردن در گوشه‌ای از اتاق خواب کودک، بسیار جذاب است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

چادرهای بازی به کودک این فضای شخصی را می‌دهند که از بقیه کمی فاصله بگیرند و در دنیای خیال خود غرق در بازی شوند. این چادرها به کودک استقلال می‌بخشند و به آن‌ها اجازه می‌دهند به تنهایی یا با دوستان خود در آن بازی کنند، خوراکی بخورند و وقت بگذرانند.

این چادر از یک پارچه‌ی متقال سبک به رنگ سفید ساخته شده و روی آن طرح‌های سرخ‌پوستی جذاب و رنگی نقش بسته. سرهم‌بندی چادر بسیار ساده است و با وجود بسته‌‌بندی بزرگ، از وزن سبکی برخوردار است. درب‌ چادر با دکمه بسته می‌شود و یک پنجره‌ی نقلی هم برای آن در نظر گرفته شده است. یک دریم‌کچر هم به رسم سرخ‌پوستان همراه با این چادر عرضه می‌شود که کابوس‌های بد را از بچه‌ها دور کند و به زیبایی چادر اضافه کند.

برای بیشتر آشنا شدن با چادر بازی کودک مدل سرخ‌پوستی شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما