بررسی ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense؛ سبک و بدون ریزش

ریمل یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های آرایش است که زیبایی چشم‌های شما را دو چندان می‌کند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense را به شما معرفی کنیم که از یک برند ایرانی است. این ریمل برای افرادی که به دنبال مژه‌های طبیعی و در عین حال پر هستند، انتخاب مناسبی خواهد بود.

ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense

این ریمل حاوی خرده مژه‌هایی است که در ابعاد میکرو هستند؛ این خرده مژه‌ها بلافاصله بعد از استفاده باعث افزایش حجم و پرپشت به نظر رسیدن مژه‌های شما می‌شوند. برس این ریمل خیلی بزرگ نیست، اما طراحی آن به گونه‌ای است که می‌توانید به راحتی حتی کوچک‌ترین مژه‌هایتان هم ریمل بزنید و تک تک به حجم آن‌ها اضافه کنید. با استفاده از این ریمل مژه‌های شما خیلی به هم نمی‌چسبند. این ریمل شاید خیلی مژه‌هایتان را بلند نکند، اما رنگ و حجم خوبی به آن‌ها خواهد داد. ویژگی خوب ریمل این لی این است که روی چشم سبک بوده و احساس سنگینی ایجاد نخواهد کرد. با این ریمل دیگر لازم نیست نگران خشکی و شکننده شدن مژه‌هایتان شوید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با ریمل حجم دهنده این لی مدل Intense، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما