بررسی بازی فکری معمای هوش مدل لبخند؛ جالب و هوشمندانه

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

در این سری ویدیوهای تلنت به جعبه‌گشایی و بررسی انواع بازی‌های کودکان می‌پردازیم. در این ویدیو قصد داریم یک مدل بازی فکری جالب و سرگرم کننده را به شما معرفی کنیم که به تقویت هوش کودک شما کمک خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بازی فکری معمای هوش مدل لبخند را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی فکری معمای هوش مدل لبخند یک بازی تک نفره بوده و برای رنج سنی بالای ۴ سال مناسب است. داخل جعبه‌ی این اسباب‌بازی، ۱۶ مکعب پلاستیکی سفید و قرمز و ۶۰ عدد کارت معما وجود دارد. کارت‌های بازی به ۳ دسته‌ی آبی، سبز و نارنجی تقسیم شده‌اند؛ بچه‌ها باید با دقت به تصویر روی کارت‌ها نگاه کنند و بر اساس رنگ‌های سفید و قرمز، مکعب‌ها را در کنار هم قرار دهند و تصویر مورد نظر را بسازند.

برای شروع بازی بهتر است یکی از کارت‌های آبی رنگ را انتخاب کنید، زیرا معماهای آن راحت‌تر بوده و برای ساخت نیاز به ۴ مکعب دارند. تصاویر کارت‌های سبز رنگ کمی سخت‌تر هستند و برای ساخت آن‌ها به ۹ مکعب نیاز دارید. کارت‌های نارنجی، سخت‌ترین سطح بازی هستند و برای ساخت آن‌ها باید از همه‌ی ۱۶ مکعب استفاده کنید. پشت تمام کارت‌های بازی راه‌حل معماها وجود دارد.

برای بررسی دقیق‌تر و آشنایی کامل‌تر با بازی فکری معمای هوش مدل لبخند، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه