معرفی ۷ ماوس گیمینگ با قیمت زیر ۱ میلیون تومان

۳ آبان ۱۴۰۱

اگر به دنبال خرید ماوس گیمینگ با قیمت زیر ۱ میلیون تومان هستید، توصیه می‌کنیم این ویدیوی راهنمای خرید را از دست ندهید. در ادامه به ۷ ماوس گیمینگ مناسب با قیمت زیر ۱ میلیون تومان می‌پردازیم. همین ابتدا باید بگوییم که تمام این ماوس‌ها از نوع سیمی هستند زیرا با این قیمت، ماوس‌های گیمینگ بی‌سیم کیفیت چندان بالایی ندارند.

اول از همه باید ماوس گیمینگ ای دیتا ایکس پی جی مدل PRIMER را معرفی کنیم که حدود ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد. حساسیت این ماوس به ۱۲۰۰۰ DPI می‌رسد و ۴ کلید با قابلیت شخصی‌سازی در آن تعبیه شده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ماوس گیمینگ دیپ کول مدل MC310 یکی دیگر از مدل‌های جذاب محسوب می‌شود که با قیمت حدود ۸۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود. حساسیت این ماوس ۱۲۸۰۰ DPI است و خریداران این ماوس می‌توانند از ۴ کلید با قابلیت شخصی‌سازی استفاده کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ماوس گیمینگ لنوو مدل Legion M300 RGB هم طراحی جذابی دارد و از ۵ کلید با قابلیت برنامه‌ریزی بهره می‌برد. حساسیت این ماوس ۸۰۰۰ DPI است و در کل از طراحی ساده‌ای بهره می‌برد. برای خرید این ماوس باید حدود ۶۰۰ هزار تومان بپردازید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ماوس گیمینگ رپو مدل V20 Pro هم یکی دیگر از ماوس‌های گیمینگ جذاب با قیمت حدود ۸۴۰ هزار تومان به حساب می‌آید که در دیجی‌کالا فروخته می‌شود. از بین قابلیت‌های این ماوس می‌توانیم به حساسیت ۸۰۰۰ DPI و وجود ۴ کلید با قابلیت برنامه‌ریزی اشاره کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ماوس ایسوس مدل TUF Gaming M3 از حساسیت ۷۰۰۰ DPI پشتیبانی می‌کند و دارای ۳ کلید برای شخصی‌سازی است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ماوس ریزر مدل DEATHADDER ESSENTIAL RZ01 دارای حساسیت ۶۴۰۰ DPI است و فقط از دو کلید با قابلیت برنامه‌ریزی بهره می‌برد. بنابراین نسبت به دیگر مدل‌های معرفی شده ارزش خرید کمتری دارد. این ماوس با قیمت حدود ۸۵۰ هزار تومان در دیجی‌کالا به فروش می‌رسد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در نهایت باید ماوس گیمینگ لاجیتک مدل G203 را معرفی کنیم که از حساسیت ۸۰۰۰ DPI پشتیبانی می‌کند و دارای ۳ کلید با قابلیت برنامه‌ریزی است. برای خرید این ماوس گیمینگ باید حدود ۹۰۰ هزار تومان بپردازید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه