بررسی بردگیم اینوییت؛ بهترین بازی فکری برای تازه‌کارها

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای «اینوییت: مردمان برف» (Inuit: The Snow Folk) یک بازی کارتی است که بازی‌کننده‌ها طی آن باید هر نوبت از بین کارت‌های موجود روی زمین، بهترین دست را برای خود بسازند. بازی‌کننده‌ها با کارت‌های خود، روستایی که در اختیار دارند را کنترل می‌کنند؛ به شکلی که برای روستا افراد جدیدی جذب می‌کنند، به شکار می‌روند و نظر ارواح را به سمت خود می‌آورند. بررسی امروز آرین از بازی‌های تخته‌ای، به خوبی بردگیم اینوییت را تحت نظر قرار می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در هر نوبت، بازی‌کننده‌ها از بین کارت‌های روی زمین، تعدادی کارت برمی‌دارند؛ اینکه چه تعدادی کارت برداشته شود با توجه به شغل و سمت روستایی که بازی‌کننده در اختیار دارد متفاوت است. هر شغل و کارت هم مشخصه‌های خاص خود را دارد و به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا کارهای مختلفی برای پیشرفت روستای اینوییت خود انجام دهند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم اینوییت (Inuit) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه