جعبه‌گشایی و نگاه نزدیک به آیفون ۱۲ پرو؛ زیبای نوستالژیک

۱۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۶ ۱ آذر ۱۴۰۰

در این ویدیو با جعبه‌گشایی آیفون ۱۲ پرو در قرنطینه همراه شما خواهیم بود و نگاهی داریم به امکانات جدیدترین پرچمدار اپل؛ این زیبای نوستالژیک اما گران قیمت.

اپل امسال ۴ مدل آیفون ۱۲ معرفی کرد و آیفون ۱۲ پرو هم مثل ۳ برادر دیگرش گلچینی از بهترین قابلیت‌های پرچمداران قبلی اپل به حساب می‌آید. طراحی آیفون ۱۲ پرو کاملا ظاهر نوستالژیک و دوست داشتنی آیفون‌های ۴ تا ۵s را تداعی می‌کند و کیفیت دوربین آیفون دوباره مثل دوران اوج، بین تمام رقبا کاملا مثال زدنی است.

یا پشتیبانی از فناوری ۵G که هرچند دیرتر از رقبای اندرویدی اتفاق می‌افتد اما جهش اپل از فناروی ۲G به ۳G در سال ۲۰۰۸ را یادآوری می‌کند. آیفون ۱۲ پرو هرچند قیمت بسیار بالایی دارد اما آنقدر جذاب است که فقط آیفون ۱۲ پرو مکس ممکن است بتواند برایش دردسرساز شود.

پرچمدار جدید اپل از نظر سخت‌افزاری کاملا برای رقابت با قوی‌ترین‌ها مجهز شده و به نظر می‌رسد به راحتی می‌تواند از نظر کیفیت ساخت نظر خریداران را جلب کند، کاری که با توجه به برچسب قیمت هزار دلاری این محصول، اصلا ساده نیست.

البته گوشی اپل هم مثل هر محصول دیگری سراسر تعریف نیست و ایراداتی دارد که می‌توان در نظر گرفت، از جمله ناچ بزرگ که حالا دیگر بیشتر از هر زمان دیگری زائد به نظر می‌رسد. شاید اپل می‌خواهد با حفظ این ناچ ظاهر آیفون را از گوشی‌های دیگر متمایز کند وگرنه حفظ سیستم فیس‌آیدی یا امنیت کاربر بیشتر بهانه به نظر می‌رسد.

طراحی تخت هم از نظر بسیاری از جمله من بسیار زیباست اما هرگز ارگونومی لمس لبه‌های تیز به خوبی خمیدگی نخواهد بود. حالا دیگر شما باید بگویید که لبه‌های تخت اما مقاوم‌تر در برابر ضربه را می‌خواهید، یا ترجیح می‌دهید لبه‌ها در پشت و جلوی بدنه خمیده باشند تا موقع لمس حس بهتری بدهند.

اگر دوست دارید بیشتر با جدیدترین نسل از آیفون‌های اپل آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی جعبه‌گشایی آیفون ۱۲ پرو را از دست ندهید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مملی

    به به
    خسته نباشید
    بسیار هم عالی

    اگه با قیمت مناسب بیارید میخریم (؛