بررسی کابل لخت‌کن ایران پتک مدل SM 1010؛‌ سریع و کار راه‌انداز

به احتمال زیاد برای یک بار هم که شده از کاتر یا چاقو برای لخت کردن سیم استفاده کرده‌اید؛ و در نتیجه احتمال اینکه خود سیم را ببرید یا به دست خود آسیب برسانید، بسیار زیاد است. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم کابل لخت‌کن ایران پتک مدل SM 1010 را به شما معرفی کنیم که کارتان را بسیار راحت و سریع‌تر خواهد کرد؛ با بررسی این محصول همراه ما باشید.

کابل لخت کن ایران پتک مدل SM 1010 سایز 5 اینچ

در قسمت بالای این محصول یک مکانیزم کشویی و فنری وجود دارد که در واقع محل قرارگیری کابل است. یک تیغه هم در قسمت وسط وجود دارد که به وسیله‌ی پیچی که در پایین قرار دارد هم ارتفاعش تغییر می‌کند و هم می‌توانید زاویه‌ی تیغه را تغییر دهید. البته کار کردن با این محصول ممکن است کمی سخت باشد و باید کمی با آن کار کنید تا قلقش دستتان بیاید. با ۲ حالت می‌توانید با این انبر کابل را لخت کنید؛ یا می‌توانید تیغه را عمودی بگذارید و یک دور به دور کابل بچرخانید یا اینکه انبر را افقی بگذارید و یک شیار در راستای کابل ایجاد کنید.

برای بررسی بهتر کابل لخت‌کن ایران پتک مدل SM 1010 و آشنایی دقیق‌تر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما