بررسی ماساژور دست آی رست مدل SL-C100؛ مجهز به هیتر و دستیار صوتی

شیوع گسترده‌ی دردهای مفصلی در این روزگار موجب شده تا ماساژورهای خانگی به وسیله‌ای محبوب در میان مردم تبدیل شوند. ما در این ویدئو به سراغ یک ماساژور خانگی متفاوت رفتیم تا ویژگی‌های آن را بررسی کنیم. با بررسی ماساژور دست آی رست مدل SL-C100 با ما همراه باشید.

ماساژور دست آی رست مدل SL-C100

استفاده‌ی روزانه از دست‌ها به ویژه در کار با کامپیوتر و موبایل موجب شده تا دردهای جدیدی در ناحیه‌ی انگشتان و مچ دست ایجاد شده و درمان‌های مختلفی هم برای آن پیشنهاد شود. اما یکی از راه‌های خوب و مناسب برای پیشگیری از رسیدن به نقطه‌ی بحرانی درد در انگشتان و مچ دست ماساژ دادن درست و دقیق آن‌هاست. این کار ممکن است با نرمش‌ها و حرکات مختلفی انجام شود و گاهی هم می‌تواند به کمک یک ماساژور صورت بگیرد. ما در این ویدئو ماساژوری را معرفی می‌کنیم که به طور ویژه برای ماساژ دست طراحی شده است. این ماساژور از برند شناخته شده‌ی آی‌رست است و به یک هیتر هم مجهز است. اما ویژگی مهم‌تر این دستگاه دستیار صوتی آن است که کار با آن را بسیار راحت می‌کند. ویژگی مهم دیگر این دستگاه این است که هم یک دست و هم هر دو دست را می‌تواند ماساژ دهد. همچنین با حرکت خوب بالن‌ها و انتقال حرارتی مناسب هم همه‌ی نقاط دست را ماساژ داده و کاری می‌کند که احساس خوب و خوشایندی پس از استفاده از آن داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ماساژور دست آی رست مدل SL-C100 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما