بررسی بردگیم جزیره‌ی اسکای؛ استراتژی ساحلی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی‌کننده‌ها در بردگیم «جزیره‌ی اسکای»، با یکدیگر رقابت می‌کنند تا به عنوان رییس قبیله، بهترین امپراطوری و تمدن را در جزیره بسازند. در بررسی امروز بازی‌های تخته‌ای، آرین به «جزیره‌ی اسکای» (Isle of Skye) می‌پردازد که یک بازی استراتژی جذاب و صد البته بسیار زیباست.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

دو تا پنج بازیکن در جزیره‌ی اسکای می‌توانند در نقش رییس یک قبیله، کار خود را به عنوان منجی جزیره شروع کنند. بازی‌کننده‌ها فقط می‌توانند چند بخش از نقشه را در هر دست استفاده کنند، در حالی که بازی شانزده بخش متفاوت دارد که هر کدام مشخصه‌های خاص خود را دارند. به خاطر این موضوع، بازی کردن جزیره‌ی اسکای در طولانی مدت و طی بازی‌های متعدد ممکن می‌شود. بازی‌کننده‌ها در طول بازی پول جمع می‌کنند و با پول، جزیره‌ی خود را ارتقا می‌دهند. نهایتا آن رییس قبیله که بهترین جزیره را ساخته است، نه کسی که بیشترین پول را دارد، برنده‌ی بازی می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم جزیره‌ی اسکای (Isle of Skye) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه