بررسی بردگیم استانبول؛ پرسه در بازارهای قدیمی و پیدا کردن یاقوت‌های گران‌بها

می‌خواهیم به استانبول قدیم سری بزنیم و در دل بازارهای آن خریدهای جذابی داشته باشیم. بردگیم استانبول یک بازی ۲ تا ۴ نفره تاسی است که در سال ۲۰۱۷ به بازار آمد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این بازی حین گشت و گذار در بازارهای استانبول می‌توانید یاقوت‌های گران‌بهایی را پیدا کنید و آن‌ها را با یک معامله‌ی خوب به دست بیاورید. رودیگر دورن (Rudiger Dorn) طراح بازی استانبول است و کمپانی ذهن زیبا آن را به فارسی ترجمه و بازتولید کرده. در حالت ۲ و ۳ نفره هر بازیکن با ۶ یاقوت و در حالت ۴ نفره با ۵ یاقوت می‌تواند برنده‌ی بازی می‌شود.

این بازی برگرفته از بازی دیگری با همین نام است که در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد و موفق به کسب جوایز زیادی شد. هدف در هر دور بازی به دست آوردن یاقوت است اما در نسخه‌ی دوم بازی برخلاف نسخه‌ی اول که استراتژی بود، بازی تاسی و بسیار ساده‌تر است. این بازی جزو بازی‌های خانوادگی قرار می‌گیرد و مکانیزم‌هایی چون Dice Rolling، Set Collection و Action Point دارد.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم استانبول تاسی شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما