بررسی بازی کارتی جهان شگفت‌انگیز؛ رقابت شهرسازی

بازی رومیزی «جهان شگفت‌انگیز»، با نام اصلی «دنیا شگفت‌انگیز است« (It’s a Wonderful World) از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا با کارت‌های خود و منابعی که در اختیار دارند، در شهرشان سازه بسازند و با یکدیگر رقابت کنند. بازی روندی ساده و سریع دارد اما بسیار جذاب است. آرین بررسی امروز خود را به این بازی اختصاص داده است و آن را معرفی می‌کند.

بازی فکری مدل جهان شگفت انگیز

بازی به این شکل انجام می‌شود که در چهار نوبت، بازی‌کننده‌ها در ابتدا برای خود کارت جمع‌آوری می‌کنند و کارت‌هایی که نمی‌خواهند را به نفر کناری می‌دهند. به ازای هر کارتی که رد می‌شود، یک مکعب منابع دریافت می‌کنند. نهایتا برای ساخت و ساز و بازی کردن کارت‌هایی که در دست است، نیاز به آن مکعب‌های منابع است. بازی‌کننده‌ها در آباد کردن شهر خود با یکدیگر رقابت و با منابعی که در اختیار دارند، شهرسازی می‌کنند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی جهان شگفت‌انگیز ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما