پیچ‌گوشتی شارژی بوش IXO Colour Edition؛ هدیه‌ای برای خانم‌های فنی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

این بار پیچ‌گوشتی شارژی بوش مدل IXO Colour edition را برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کرده‌ایم که یک ابزار با ظاهری کوچک و ظریف اما عملکردی پرقدرت و بی‌نقص است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

شرکت بوش به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین برند‌ها در تولید لوازم برقی و الکترونیکی، این بار با هدف ایجاد انگیزه، ابزاری متفاوت را طراحی کرده است. این پیچ‌گوشتی شارژی با سرعت گردش آزاد ۲۱۵ دور در دقیقه و وزن ۳۵۰ گرم، یک ابزار قدرتمند و سبک محسوب می‌شود و با رنگ‌های شاد و بسیار جذاب، همه را به انجام کارهای فنی دعوت می‌کند.

این پیچ گوشتی جمع و جور برای مونتاژ و جدا کردن وسایل خانه، سفت کردن پیچ‌های شل شده، تعویض پریزها و دستگیره‌ها و دیگر کارهای روزمره‌ی فنی، بسیار مناسب است. امکان کنترل سرعت این دستگاه، به شما اجازه می‌دهد با اطمینان بیشتری با لوازم و سطوح حساس کار کنید و دیگر خبری از چوب‌های خرد شده، پیچ‌های آسیب دیده و چرخش بیش از حد پیچ‌ها نیست. چراغ LED دستگاه هم این امکان را می‌دهد که در فضاهای تاریک و بسته به راحتی کار کنید.

برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌ها و عملکرد پیچ‌گوشتی شارژی بوش مدل IXO Colour Edition شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مهدی باقری

    خانوم ها مگه تو سال چند بار پیچ باز و بسته میکنند

    که براش دو میلیون پانصد هزار تومان خرج کنند……….

    خیلی تشکر از خانوم نامجو