بررسی اینورتر جوشکاری JAB مدل GUN-400؛ سبک، ضدشوک و بادوام

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

اینورترها انقلابی در صنعت جوشکاری بوده‌اند چرا که باعث شده‌اند دستگاه‌های جوشکاری روز به روز کوچک‌تر و سبک‌تر شوند. در ویدیوی امروز، به جعبه‌گشایی و بررسی اینورتر جوشکاری JAB مدل GUN-400 می‌پردازیم که در بازار ایران حضور دارد و می‌تواند یکی از گزینه‌های احتمالی خرید شما به حساب بیاید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

جعبه‌ی اینورتر جوشکاری JAB شامل تمام وسایل ضروری است که برای شروع جوشکاری به آن‌ها احتیاج دارید: ماسک جوشکاری به همراه صفحه‌ی دودی، انبر اتصال، فرچه‌ی سیمی، یک جفت دستکش کار، پایه و پیچ نگه‌دارنده‌ی الکترود، سه عدد الکترود و خود دستگاه.

بنابراین با پکیج کاملی مواجه هستید. خود دستگاه هم به شکل تفنگی طراحی شده که کار کردن و جابجا کردن آن در دست‌ها راحت‌تر باشد. یکی از مزایای این دستگاه وجود سیستمی است که از چسبندگی الکترود به محل جوش جلوگیری می‌کند. به لطف این ویژگی می‌توانید مطمئن باشید که هنگام جوشکاری کارتان بسیار سریع و راحت و کم‌خطر انجام می‌شود. به غیر از این سیستم آنتی شوک هم کمک می‌کند که دستگاه عمر مفید بیشتری داشته باشد.

اینورتر جوشکاری JAB مدل GUN-400 را می‌توانید هم‌اکنون با قیمتی در حدود ۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه، پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای ویدیوی ما بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Iraj

    ممنون و تشکر از توضیحات خوب شما.